Slide 5 Slide 8 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 1 Slide 6 Slide 7 galeria
Alergia staje się coraz powszechniejszym problemem, cierpi na nią aż 40 proc. Polaków.

 

Kurz, roztocza i pleśnie  powodują u wielu osób reakcje uczuleniowe. Te niewidoczne gołym okiem, mikroskopijne (0,1-0,5 mm długości) pajęczaki żywią się głównie złuszczonym naskórkiem, którego każdy z nas codziennie im dostarcza. Odchody oraz pancerzyki roztoczy łączą się z kurzem i wraz z nim unoszą w powietrzu, drażniąc drogi oddechowe.

PRESEP+OL® D  to środek roztoczobójczy do dywanów, materacy, zasłon który skutecznie zabija i długotrwale eliminuje przyczyny alergii jakimi są roztocza i ich odchody. Nowatorstwo preparatu PRESEPTOL D  polega na zastosowaniu  SYSTEMU AGLO, który m.in. dzięki zawartości aktywnych nano cząsteczek srebra wyjątkowo skutecznie zabija roztocza populacji Dermatophagoides farinae i Tyrophagus putrescentiae. PRESEP+OL® D wiąże martwe roztocza, ich odchody oraz inne alergeny (sierść zwierząt domowych, zarodniki pleśni) w duże aglomeraty. Powstałe aglomeraty charakteryzują się zbitą, krystaliczną postacią, łatwo odrywającą się od podłoża i są skutecznie usuwane za pomocą zwykłego odkurzacza.

Skuteczność preparatu PRESEP+OL® D  została dowiedziona badaniami przeprowadzonymi przez naukowców Śląskiej Akademii Medycznej. Przeprowadzone badania potwierdzają wyraźne właściwości roztoczobójcze preparatu PRESEP+OL® D i brak odtwarzania populacji roztoczy przez okres 2 miesięcy od momentu zastosowania środka PRESEP+OL® D .

 

Wpisz Preseptol D w polu wyszukiwania (górny prawy róg na stronie głównej) i dowiedz się jak można pomóc sobie i innym, gdy dokucza nam alergia wywołana przezkurz.


Strona głównaStrona główna

Korzystanie z serwisu mghigiena.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.
Akceptuję politykę plików cookies (nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).